Amica MI 426 AGB

Plně integrovaná myčka nádobí Amica MI 426 AGB je zařazena do energetické třídy G. Se šířkou 45 cm má kapacitu pro mytí 9 jídelních souprav. Ovládací panel je shora a tvoří ho LED indikátory s tlačítky. Myčka nabízí 6 mycí programy a z funkcí je k dispozici praktický odložený start 1-24 hod a poloviční náplň. Vestavná myčka nádobí Amica MI 426 AGB využívá systém sušení nádobí Hot Air. Nechybí zvukový signál ukončení programu. Vnitřní výbavu tvoří 2 koše a také 2 nezávislé sprchovací ramena. Maximání hlučnost dosahuje 49 dB.
Zobrazit více
katalogové číslo: MI426AGB
záruka:2 roky
výrobce:Amica
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Pohodlné mytí nádobí
Plně integrovaná myčka nádobí Amica MI 426 AGB zajistí nejen efektivní a bezpečné mytí, ale i nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Nejnovější technologie použité v myčkách Amica zajišťují velmi nízkou úroveň hluku. Nyní vás myčka nebude rušit ani v případě, že je kuchyň spojená s obývacím pokojem. Hlučnost dosahuje maximálně 49 dB. V úsporné energetické třídě G, o šířce 45 cm na jeden mycí cyklus dokáže umýt 9 jídelních souprav nádobí při nízké spotřebě vody, která je pouze 9 l/cyklus. Disponuje elektronickým indikátorem soli, který vás svým rozsvícením upozorní na potřebu doplnění soli. Doplnění leštidla vám zase pomocí rozsvícení připomene indikátor leštidla.

Funkce a mycí programy
Funkce: odložení startu 1-24 hodin, poloviční náplň
6 mycích programů: Intenzivní mytí 60 ° C, Program Eco 45 ° C, Program Sklo 40 ° C, Program Standardní - 55 ° C, Program 90'- 65 ° C / 90 min., Krátký program 30 '45 ° C / 30 min.
Intenzivní mytí 60 ° C
Pro mytí silně znečištěného nádobí jako jsou připálené hrnce nestačí použít běžný program. Před základním umytím je třeba obvykle předmytí. Oplachování probíhá 2 x a to ve studené vodě a podruhé v teplé vodě. Intenzivní program, který využívá maximální mycí teplotu a zvýšenou dávku mycího prostředku odstraní dokonale i stopy připáleného tuku.

Vnitřní vybavení
Ve vnitřním prostoru se nachádazajú 2 mycí koše a 2 nezávislé sprchovací ramena. Horní koš je ideální pro mytí jemného nádobí jako jsou sklenice, šálky, talíře apod. Na police je možné dodatečně ukládat dlouhé vidličky, nože a lžíce. Výška horního koše je nastavitľná pomocí dvou úrovní koleček. Dolní koš je ideální pro mytí talířů, misek, hrnků a velkých kusů nádobí. V dolním koši se nacházejí skládací prvky, které umožňují ukládání např. hrnců. Nachází se v něm i košík na příbory.

Systém HotAir
Pokud vás také trápí představa, že musíte nádobí po vyjmutí z myčky nechat vysušit, už se s tím nemusíte zabývat. Systém HotAir vysuší nádobí v myčce odpařením a kondenzací vody. Voda má po posledním oplachování vysokou teplotu, což zaručí její okamžité odpaření z nádobí. Vnitřek myčky a vzduch, který v ní cirkuluje, jsou horké, zatímco nádobí zůstane suchý.

 

Fyzické vlastnosti a barva
Šířka:    44,8 cm
Výška:    81,5 cm
Hloubka:    55 cm
Hmotnost:    30,5 Kg
Display/Grafika
Typ displeje:    LED
Hlučnost
Maximální hlučnost:    49 db
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    G
Spotřeba vody na cyklus:    9 L
Funkce
Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    6
Odložený start:    Ano
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    9
Indikace zbývajícího času:    Ano
Další vlastnosti
Model:    MI426AGB
Délka hadice:    1,5 m
Délka odtokové hadice:    1,75 m

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).