Amica FS 18 TX

Vestavná trouba Amica FS 18 TX v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A. Její vnitřní objem je 65 l. Nabízí 9 funkcí Rychlý ohřev, rozmrazování, ventilátor + gril, supergril, gril, dolní ohřev, dolní + horní ohřev, ventilátor + horní + dolní ohřev .. Ovládání je velmi jednoduché - senzorové pomocí velkého displeje a 2 otočných voličů. Trouba disponuje jednoúrovňovým teleskopickým výsuvem. Dvířka trouby Amica FS 18 TX se dají jednoduše odmontovat a vyčistit. Vybaveny jsou trojitým reflexním sklem, díky čemuž zůstává přední část trouby chladná na dotek .. Příslušenství: hluboký a mělký plech, rošt.
Zobrazit více
katalogové číslo: FS18TX
záruka:2 roky
výrobce:Amica
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Jednoduchá obsluha
Vestavná trouba Amica FS 18 TX v elegantním nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. Celkový objem trouby dosahuje 65 l. Vnitřní povrch trouby je zhotoven z lehce čistitelného smaltu a dvířka CoolDoor3 disponují trojitým sklem. Elegantní a ergonomické knoflíky umožňují intuitivní ovládání a snadnou údržbu ovládacího panelu. Displej s programátorem umožňuje nastavení začátku a konce pečení.

     nabízí 9 nastavitelných funkcí pečení: Rychlý ohřev, rozmrazování, ventilátor + gril, supergril, gril, dolní ohřev, dolní + horní ohřev, ventilátor + horní + dolní ohřev.
Super rychlý ohřev
Funkce umožňuje dosažení požadované teploty v nejkratší době. Trouba dosahuje teplotu 150 ° C za 4 minuty, to je o 20 % rychleji než je standard. Můžete se tedy soustředit na přípravu jídla a nemusíte dlouho čekat na správnou teplotu trouby.

Dvířka trouby
Použití vnitřního reflexního skla umožňuje snížit teplotu na čele trouby o 15 %. Díky novému designu můžete skla trouby velmi jednoduše demontovat bez nutnosti odmontovat celé dvířka. Použitím dvou svorek v horní části dveří nejsou potřeba žádné složité nástroje. Sklo tak můžete kdykoliv velmi snadno vyčistit.

Snadno čistitelný smalt
Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. Smalt je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trouby a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Díky speciální povrchové úpravě trouby se tuk nezachytává na její stěnách. Díky tomu je čištění trouby mnohem jednodušší.

 

načka:    Amica
Jednoduché čištění:    Ano
Teleskopický výsuv:    Jednoúrovňový
Počet skel dvířek:    3
Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    nerez
Šířka:    60 cm
Výška:    60 cm
Hloubka:    58 cm
Hmotnost:    32,4 Kg
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Funkce
Časovač:    Ano
Gril:    Ano
Typ čištění:    Žádný
Počet funkcí:    9
Konektivita
Délka kabelu:    150 m
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:    A
Trouba
Celk.vn.kapacita trouby:    65 L
Celkový výkon trouby:    3500 W
Horkovzdušná funkce:    Ne
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).