Amica DP6403AZX

Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků: Ano, Elektrické zapalování: Ano, Výška: 5,2 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 52 cm.
Zobrazit více
katalogové číslo: DP6403AZX
záruka:2 roky
výrobce:Amica
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Plynová varná deska Amica DP 6403 AZX v nerezové barvě nabízí 4 hořáky, na kterých si připravíte svá oblíbená jídla. S plynovou varnou deskou Amica DP 6403 AZX máte možnost jednoduchého ovládání pomocí otočných knoflíků s elektronickým zapalováním. Na začátek přípravy stačí hrnce a pánve jakýchkoli rozměrů umístit na 2 stabilní litinové rošty. Pokud náhodou plyn zhasne, o vaši bezpečnost se postará bezpečnostní pojistka, která brání úniku plynu.

Varné zóny
Plynová varná deska Amica DP 6403 AZX disponuje 4 varnými zónami s různými průměry a výkony. Jsou integrovány do elektrického zapalování a poskytují maximální bezpečnost při vaření. Vybaveny jsou užitečnou pojistkou proti zhasnutí plamene, která uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene. Tak bude vaření nejen kvalitní a efektivní, ale i maximálně bezpečné. Příprava pokrmů na této varné desce bude maximálně efektivní a pohodlná. Stabilitu hrnců zajišťují 2 samostatné litinové ochranné mřížky.

Malý hořák 4,0 cm (1,0 kW) 1×
Střední hořák 6,5 cm (1,8 kW) 2×
Velký hořák 9,0 cm (2,8 kW) 1×
Jednoduché ovládání
Plynová varná deska vyniká mimořádně jednoduchým a pohodlným mechanickým ovládáním, prostřednictvím otočných knoflíků s integrovaným zapalováním, které zvládne skutečně každý. Ovládací panel je umístěn v přední části desky pro lepší přístup a pohodlnou manipulaci. Praktické ovládání si rychle osvojíte.

Flame Control
Lepší kontrola plamene díky 9 úrovním výkonu. Knoflíkem můžete přesně upravit velikost plamene podle typu připravených pokrmů. Menší plamen na úrovni 2-3 je ideální pro dušené pokrmy, úrovně 6-7 jsou optimální pro vaření zeleniny a 8-9 pro smažení masa nebo ryb.

Klíčové parametry produktu
Šířka    59 cm
Počet hořáků/varných zón    4
Typ horního povrchu    Kov-Plyn
Materiál mřížek    Litina
Elektrické zapalování    Ano
Malý hořák (počet)    1
Standardní hořák (počet)    2
Velký hořák (počet)    1
Fyzické vlastnosti a barva
Barva    nerez
Šířka    59 cm
Výška    5.2 cm
Hloubka    52 cm
Hmotnost    11.5 Kg
Další vlastnosti
Značka    Amica
Obsah balení
Obsah balení    trysky na propan butan
Varné zóny
Počet hořáků/varných zón    4
Materiál mřížek    Litina
Pojistka hořáků    Ano
Malý hořák (počet)    1
Standardní hořák (počet)    2
Velký hořák (počet)    1
Vzhled
Typ horního povrchu    Kov-Plyn
Ergonomie
Umístění ovládání    přední
Další parametry
Elektrické zapalování    Ano
 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).