Doprava zdarma
Doprava zdarma

Amica BC 1772 AFD

katalogové číslo: BC1772AFD
záruka:2 roky
výrobce:Amica
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Prostorná chladnička

Vestavná kombinovaná chladnička Amica BC 1772 AFD se skleněnými policemi pro dokonalou bezpečnost nabízí i prostor pro bezpečné uložení lahví. Spotřebič vás nebude rušit ani nadměrnou hlučností. Tiché chlazení s 41 dB nebudete téměř vůbec vnímat. Ovládání chladničky je elektronické s displejem. Funkce prázdniny vám pomáhá snížit spotřebu elektrické energie v případě dlouhodobé nepřítomnosti, bez nutnosti spotřebič vypínat ze sítě. Vestavná kombinovaná chladnička také disponuje alarmem zvýšené teploty, který se aktivuje v momentě kdy je teplota v mrazničce nebo chladnička příliš vysoká a to z důvodu problémů s napájením nebo jiných. Na displeji vás upozorní kontrolka se speciálním symbolem.

No Frost

Systém No Frost vám zajistí, že už nikdy nebude třeba vaši mrazničku rozmrazovat. Díky systému cirkulace studeného vzduchu mají uskladněné potraviny zabezpečenou stálou optimální teplotu a nadbytečná vlhkost je odváděna ven. Díky tomu v mrazicím prostoru nevzniká žádná námraza.

Vnitřní vybavení

Celkový užitný objem chladícího prostoru dosahuje 246 l. Z toho čistá kapacita chladničky je 190 litrů. Vnitřní vybavení chladničky tvoří 4 + 1 skleněných polic (2 průhledné plastové zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny, 3 dveřní poličky. Praktická kovová police na lahve bude dokonalým místem pro chlazení oblíbeného vína nebo jiných nápojů. Navíc je velmi skladná a nezabírá mnoho místa v chladničce . Chladící část poskytuje dostatečný prostor pro uložení potravin i pro větší rodinu, odmrazování se realizuje automaticky. V pravidelných intervalech během rozmrazování se na zadní stěně chladničky vytváří rozpuštěná námraza ve formě vody a ta následně stéká přes žlábek do misky nad kompresor, odkud se pak vypařuje. Chladnička je vybavena praktickým LED osvětlením. Funkce superchlazení umožňuje rychle zchladit větší množství potravin, tak aby si uchovali dlouhodobě výživové hodnoty, chuť i vůni. Po dosažení naprogramované teploty se funkce automaticky vypne.

Mrazící část

V dolní části kombinované vestavěné chladničky najdete mrazničku v objemu 56 litrů, ve které můžete mrazit množství potravin. Uskladníte jejich ve 3 praktických zásuvkách. Mrazicí kapacita mrazícího prostoru dosahuje 3 kg potravin za 24 hodin a odolnost vůči výpadku proudu 11 hodin. Mrazící část se díky No Frost systému odmrazuje automatickyFunkce supermrazení nabízí možnost zkrátit čas zmrazení potravin na minimum. Umožňuje rychle zmrazit velké porce potravin, při zachování všech vlastností. Je možné jej nastavit na 24 nebo 48 hod. Po uplynutí této doby se funkce automaticky vypne.

SPECIFIKACE

Výška 177,6 cm

Šířka 54 cm

Hloubka 54 cm

Energetická třída

A++

Klimatická třída

T

Mrazící třída

Třída mrazícího prostoru */***

Celkový objem Brutto 246 l

Vnitřní objem chladničky 190 l

Vnitřní objem mrazničky 56 l

Mrazící kapacita 3 kg/24h

Hladina hluku 41 dB

Udržení teploty při výpadku proudu 11 hod.

Roční spotřeba el. energie 223 kWh

Počet polic v prostoru chladničky 4+1 ks.

Počet vnějších dveří 2

Druh chladiva

R600a

FUNKČNOST

No Frost

Funkce prázdniny

Superchlazení

Supermrazení

Alarm zvýšení teploty

Prostorné police na lahve

Prostorné a odolné přhrádky ve dveřích: 3 ks.

Univerzální dvířka

Signalizace otevřených dveří

Počet výsuvných šuplíků v mrazničce: 3 ks.

Elektronický displej

Osvětlení LED

Slide System - rychlá a snadná instalace

VÝBAVA

Zásuvka na ovoce & zeleninu : 2 ks.

Vestavná chladnička Amica BC 1772 AFD v energetické třídě A++

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).