Doprava zdarma
Doprava zdarma

AEG RMB86111NX

Americká chladnička (Side by Side) AEG RMB86111NX díky energetické úspornosti patří do energetické třídy A +, výdaje za energii budou opravdu nízké. Roční spotřeba elektrické energie 442 kWh. Využitelný objem, který dosahuje až 527 l, přičemž objem mrazničky je 179 l a chladničky až 348 l. Výhodou je LED osvětlení, které vám umožní lepší přehled v chladničce. Samozřejmostí je také tichý chod 44 dB a dlouhá životnost. Pokud potřebujete potraviny rychle zchladit či zmrazit, uvítáte funkce Coolmatic a Frostmatic. O jejich nastavení i o dalších funkcích či teplotních hodnotách vás informuje přehledný vnější LED displej. Ve dveřích je zabudován praktický dávkovač pomocí kterého se snadno dostanete k osvěžující vodě, či k čistému ledu.
Zobrazit více
katalogové číslo: RMB86111NX
záruka:2 roky
výrobce:AEG
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Chladící část
Chladnička Side by Side AEG RMB86111NX ve velmi elegantním provedení, má dvoukřídlé dveře vyrobené z kvalitního nerezu s povrchovou úpravou AntiFingerPrint, která zabraňuje vytváření otisků při otevírání. Za těmito dveřmi se nachází mrazící a chladící část. Obě mají mimořádný objem, díky kterému pohodlně a rychle uložíte všechny potřebné potraviny. Chladící část disponuje užitným objemem 348 litrů. Uvnitř chladnička disponuje několika důmyslně rozmístěnými policemi a přihrádkami z bezpečnostního skla. Podobné specializované poličky se nacházejí také na vnitřní straně dveří.

Mrazící část
Mrazící část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 179 l. Mrazicí kapacita je 13 kg / 24 hodin. I mraznička disponuje stejně praktickými prihľadnými zásuvkami.

No Frost
Chladnička s funkcí No Frost (nenamrzajúce) není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Funkce Coolmatic a Frostmatic
Potraviny právě přinesené z obchodu potřebují rychle nabýt teplotu, která je ideální pro jejich co nejdéle uchování v čerstvosti. Proto byla chladnička AEG RMB86111NX vybavena funkcemi Coolmatic a Frostmatic. Obě tyto funkce se starají o to, aby se potraviny vložené do ledničky nebo do její mrazící části rychle zchladily na přiměřenou teplotu a následně se systém vrátí k běžnému režimu.

Pokročilý LED displej
Jednoduché, komfortní a intuitivní ovládání je zajištěno skrz elektronické dotykové ovládání touchControl je integrované ve dveřích s digitálním displejem. Dává vám absolutní kontrolu nad skladovanými potravinami. Akustický signál vás upozorní v případě otevřených nebo nedovřených dveří. Samozrejmiosťou je také teplotní alarm.

Dávkovač ledu
Chladnička AEG RMB86111NX má ve dveřích zabudovaný praktický dávkovač, pomocí kterého se snadno dostanete k osvěžující vodě, či křišťálově čistému ledu. Pouhým stisknutím tlačítka budete mít okamžitě k dispozici čistou přefiltrovanou a osvěžující vodu, nebo pohodlně naplníte pohár kostkami ledu. Odteď se můžete osvěžit kdykoliv a velmi jednoduše.

HomeBar
Nabízí přímý přístup k chlazeným nápojům aniž byste museli zcela otevřít dveře chladničky, tím se zabraňuje ztrátám energie. Součástí je i funkce rychlého chlazení QuickChill umožňuje rychlé zchlazení lahví.

LED osvětlení
Součástí interiéru je i špičkové osvětlení. Světla s LED technologií přinášejí do ledniček zcela nový koncept osvětlení a zaručují rovnoměrné neoslnivé osvětlení celého interiéru. LED spotřebují méně elektřiny než konvenční osvětlení chladniček, jsou bezúdržbové a vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    nerez
Šířka:    91,2 cm
Výška:    178 cm
Hloubka:    73,8 cm
Hmotnost:    111 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    44 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Energetické údaje
? Třída energ.účinnosti:    A +
Roční spotřeba energie:    442 kWh
Klimatická třída:    ST
Roční spotřeba energ.(chlazení:    442 kWh
Mrazící výkon:    13 kg/24h
Funkce
? Dětská pojistka:    Ne
No Frost (mrazák):    Ano
Rychlé zamražení:    Ano
Alarm:    Ano
Zásobník vody:    Ano
Výrobník ledu:    Ano
Teplotní alarm:    ano
Vzhled
Celkový čistý objem:    527 L
Celkový hrubý objem:    608 L
Počet kompresorů:    1
Chladnička
Čistá kapacita chladničky:    348 L
Mraznička
Čistá kapacita mrazničky:    179 L
Počet zásuvek v mrazničce:    2
Čerstvá zóna
Přihrádka Fresh Zone:    Ano
Další parametry
Smart (ovládání mobilem):    Ne
Ostatní

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).