AEG L7FBE48SC + T8DBE48SC

SET pračky a sušičky AEG s kapacitou 8 kg prádla. Pračka v en.třídě A+++, sušička A++. Pračka s technologií ProSense® a sušička AbsoluteCare®
Zobrazit více
katalogové číslo: L7FBE48SC+T8DBE48SC
záruka:2 roky
výrobce:AEG
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

 

Doživotní záruku na ÖKO-invertor motor u pračky L7FBE48SC

5-let záruka na sušičku 

Záruka je poskytována na základě registrace zákazníka, více informací naleznete na www.aeg.cz/prodlouzenezaruky

 

Set pračka AEG L7FBE48SC + sušička T8DBE48SC
Zapomeňte na špatně vyprané prádlo a nekonečné zakopávání o rozdělávací sušák. Vychutnejte si dokonale vyprané i usušené prádlo levně, snadno a rychle s perfektním setem pračky AEG L7FBE48SC a sušičky T8DBE48SC v moderním bílém provedení. Nechte spotřebiče, aby sami zkrátili dobu praní a sušení přesně podle špinavosti nebo vlhkosti prádla. Oceňte jednoduché ovládání kompletně v češtině,snadno čitelný displej, možnost odloženého startu, velkou kapacitu na osm kilo prádla, extrémně nízkou spotřebu, přehledný seznam programů a tichý chod při praní, ždímání i sušení setu výrobků AEG L7FBE48SC + T8DBE48SC.


Pyšněte se bezchybně vypraným prádlem s pračkou AEG L7FBE48SC
Spolehněte se na automatickou pračku AEG L7FBE48SC s maximálně energeticky úsporným motorem, jedinečným výkonem až 1400 otáček za minutu, desíti pracími programy a třemi přihrádkami dávkovače pracího prostředku. Sami se přesvědčte o ohromné účinnosti a odolnosti bez ohledu na zvolený program. Vyzkoušejte, že zkrácení programu neznamená připlatit si za elektřinu. Zapněte funkce TimeSave a Eco zároveň a ušetřete až 30 % energie. Perte co nejefektivněji, nejšetrněji a v tom nejkratším čase.


Snižte pomačkání prádla o třetinu
Vyhněte se zdlouhavému žehlení, odstraňte pachy, osvěžte pomačkané oděvy a připravte je k okamžitému nošení rychle a snadno se šetrnými parními programy automatické pračky AEG L7FBE48SC pro dokonalé zakončení pracího cyklu nebo jako samostatný parní program.Eliminujte potřebu chemického čištění, žehlení i opotřebení vláken a dovolte vašim oděvům vypadat vždy elegantně. Vychutnejte si perfektně čisté, měkké a hedvábně hladké oblečení. Zamilujte si prádlo vyprané automatickou pračkou AEG L7FBE48SC, která aviváž dostane ke všem částem tkanin a prodlouží životnost každého vlákna.

Dopřejte každičkému kousku prádla tu nejlepší péči bez starostí
Dovolte pračce AEG L7FBE48SCautomaticky zvážit každou várku prádla a upravit program, čas, spotřebu vody a elektrické energie přesně na míru. Nechte si zaručit optimální praní každého oděvu a výrazně snižte jeho opotřebování vlivem nadměrného praní. Využijte také volby extra máchání, čtyři nastavitelné nožičky a stoprocentní bezpečnost zajištěnou dětským zámkem a výbavou proti přetečení se speciálním senzorem.


Sušte šetrně se sušičkou AEG T8DBE48SC
Dopřejte dokonalou péči vlněným svetrům, hedvábné halence i funkčnímu oblečení se sušičkou prádla AEG T8DBE48SC. Dosahujte skvělých výsledků, chraňte své oblečení všech materiálů před poškozením a usušte jej vždy bez obav.Ušetřete až o 40 % více energie než s běžnou sušičkou. Nechte se potěšit extrémně účinným filtrem, který je snadno na dosah, dobře se čistí a udržuje tak energetickou úspornost. Dosahujte špičkových výsledků i s kratšími sušícími programy díky vylepšenému toku vzduchu sušičky prádla AEG T8DBE48SC.

Dovolte svým oděvům pyšnit se tou nejlepší formou
Rozlučte se starostmi a nechte sušičku AEG T8DBE48SC pomocí precizních snímačů vlhkosti a teploty automaticky upravit délku sušení a spotřebu energie u jakkoliv objemné náplně prádla. Nevystavujte své oděvy zbytečnému teplu, chraňte jejich původní strukturu a navíc šetřete energii nízkou teplotou. Vychutnejte si perfektní prádlo i jednoduché ovládání a snadnou údržbu sušičky AEG T8DBE48SCs příjemným LED osvětlením a několika praktickými sušícími programy pro bavlnu i syntetiku.
Automatická pračka AEG ProSteam® L7FBE48SC bílá
Proč ji chtít?

maximálně úsporné praní = energetická třída A+++ (-30%)
kapacita pro 8 kg prádla
šetrné parní programy = méně žehlední, osvěžení pomačkaných oděvů, odstranění pachů
technologii ProSteam® = snižuje pomačkání až o třetinu
1400 ot./min.
funkce pro odstranění skvrn
V x Š x H: 85 x 60 x 60 cm

NEŽEHLELETE - PÁRAOMEZÍ ZMAČKÁNÍ O TŘETINU
Věnujte více času svým oblíbeným činnostem. Technologie ProSteam® umožňuje zakončit prací cyklus párou, která omezí zmačkání, nebo použít samostatný parní program pro osvěžení prádla – zajistí tak dokonalý výsledek bez námahy, den za dnem.

PEČUJTE O SVÉ OBLÍBENÉ PRÁDLO
Automaticky pro každou várku prádla upraví čas, spotřebu spotřebu vody a elektrické energie. Zaručí nejlepší ošetření každého kusu oděvu a výrazně snižuje opotřebování vlivem nadměrného praní díky technologii ProSense™.

PERTE TAK, JAK VÁM VYHOVUJE, ALE VŽDY ÚSPORNĚ 
Zkracování programu už neznamená, že si připlatíte za elektřinu, zapnout můžete zároveň funkci TimeSave a Eco, získáte tak energeticky efektivní praní v co nejkratším čase.

PŘEDSTAVUJEME OCHRÁNCE ELEGANTNÍCH KOŠIL Každodenní udržování vašeho profesionálního vzhledu by mělo být snadné. Díky naší technologii ProSteam® budou vaše košile vypadat elegantně déle tím, že vám umožňuje snížit pomačkání až o třetinu. Méně chemického čištění a žehlení snižuje opotřebení vláken. Každý den udržuje dokonalý vzhled a pocit vašich oděvů. 

MÉNĚ ŽEHLENÍ. OSVĚŽENÉ ODĚVY Tyto AEG pračky používají páru k rychlému a snadnému osvěžení pomačkaných oděvů, aby byly připravené k nošení. Krátké, šetrné parní programy bezpečně odstraňují pachy a snižují pomačkání sušených tkanin. Nebo vaše praní můžete dokončit šetrnou párou, aby vaše oděvy bylo zapotřebí málo nebo vůbec žehlit. 

PÉČE O ODĚVY. ÚSPORA VODY A ENERGIE Technologie ProSense® automaticky zváží každou náplň k úpravě programu na míru. Snímače poté upraví přesnou délku praní, čímž zajistí optimální péči každému oděvu. Vaše prádlo tak pokaždé získá ten svěží, nový pocit a navíc ušetříte vodu a energii. 

UŽÍVEJTE SI POCITU MĚKČÍHO OBLEČENÍ Tato pračka nabízí výsledky, kterých si všimnete, jakmile se dokončí poslední odstředění. Protože funkce SoftPlus zajišťuje, aby se aviváž po dosažení bubnu dostala ke všem částem tkanin, pomáhá tím vašim oděvům, aby byly měkčí, hedvábnější a hladší než kdy před tím, zatímco chrání vlákna a prodlužuje životnost každého oblečení. 

ENERGETICKY ÚSPORNÉ A CO NEJRYCHLEJŠÍ PRANÍ Mnoho úsporných programů vám šetří energii. Úsporný program Eco TimeSave také šetří váš čas. Tento program umožňuje společnou volbu funkce ECO a TimeSave, čímž vám nabízí co nejkratší energeticky úsporné praní. 

ÖKOINVERTER, NEJNIŽŠÍ SPOTŘEBA ENERGIE Tento nový energeticky úsporný motor ÖKOInverter vám nabízí nejvyšší účinnost a odolnost a zajišťuje jedinečný výkon bez ohledu na zvolený program. 

Více informací o prodloužených zárukách, najdete ZDE 

Náplň prádla: 8 kg
Maximální rychlost odstřeďování: 1400 ot./min.
Nezvykle nízké hodnoty spotřeby: 0.68 kWh, 54 | při programu bavlna 60° s náplní 8 kg
Prací programy: bavlna |syntetické |Jemné prádlo|vlna plus |pára - osvěžení |antialergický |rychlý 20minutový 3 kg |Outdoor / Jacket Sport|peřiny|džíny
Volba pro extra máchání
Nastavení pro úsporu času
Funkce pro odstranění skvrn
Kontrola vyvažování náplně v bubnu
Technologie Fuzzy Logic, reaguje na množství náplně
Funkce odložený start
Protipěnový systém
Počet přihrádek dávkovače pracího prostředku: 3
Dětský bezpečnostní zámek
Nožičky: 4 nastavitelné
Vybavení proti přetečení se sensorem AquaControl
Technické údaje
Barva ovládacího panelu Bílá
Barva Bílá
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1400
Materiál nádrže Carboran
Technologie praní Eco ventil
Systém motoru Permanentní magnet
Funkce zap./vyp., para, zpožděný start, start/pauza, výběr teploty, výběr otáček, skvrny/předpírka, Rinse, úspora času, ekonomické
FuzzyLogic - množstevní automatika Ano
Typ plnícího otvoru P1S + Turbine
Instalace Volně stojící spotřebič
Kapacita praní (kg) 8
Energetická třída A+++ -30%
Účinnost praní A
Účinnost odstřeďování B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1400
Příkon (W) 2200
Odhadovaná roční spotřeba (kWh) 137,0
Spotřeba energie - bavlna 60°C (kWh) 0.68
Spotřeba en., poloviční náplň - bavlna 60°C (kWh) 0.49
Spotřeba en., poloviční náplň - bavlna 40°C (kWh) 0.46
Spotřeba energie ve stavu vypnuto (W) 0,30
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (W) 0,30
Roční spotřeba vody (l) 10999
Obvyklý program Bavlna 60, poloviční a plná náplň, Bavlna 40, poloviční náplň
Čas praní - bavlna 60°C (min) 228
Čas praní - bavlna 40°C (min) 210
Čas praní - bavlna, poloviční náplň 40°C (min) 228
Trvání pohotovostního režimu (min.) 5
Hlučnost při praní dB(A) 51
Hlučnost odstřeďování dB(A) 75
Spotřeba energie (kWh) - Trvání programu Bavlna 60 0.68 - 228
Spotřeba (kWh) - Bavlna 60 (min.), 1/2 náplň 0.49 - 227
Spotřeba (kWh) - Bavlna 40 (min.), 1/2 náplň 0.46 - 228
Spotřeba vody (l) 54
Spotřeba (kWh) - Roční spotřeba vody (l) 137,0 - 10999
Výška (mm) 850
Šířka (mm) 600
Hloubka (mm) 57,1
Hloubka (mm) s přesahy (vč. dvířek, desky ap.) 600
Čistá hmotnost (kg) 70.5
Výška balení (mm) 900
Šířka balení (mm) 640
Hloubka balení (mm) 646
Sušička prádla AEG AbsoluteCare® T8DBE48SC bílá
PŘEDSTAVUJEME STRÁŽCE VLNĚNÝCH SVETRŮ A FUNKČNÍHO OBLEČENÍ
Pro všechny, kdo volný čas tráví aktivně a sportovní oblečení má v jejich skříních nezanedbatelné místo. Abyste mohli dosáhnout těch nejlepších výkonů, musíte být v perfektní formě nejen vy, ale také vaše funkční oděvy. Proto potřebujete, abyste je své sušičce mohli svěřit bez obav. Naši strážci funkčního oblečení se postarají o to, aby svoji funkci mohly účinně plnit i nadále.

PEČUJTE O SVÉ OBLEČENÍ, SVĚŘTE HO SUŠIČCE
Funkční oblečení. Hedvábí. Vlna. Garantujeme, že s programy na míru můžete dát bez obav do sušičky cokoliv. Pouze systém AbsoluteCare® nabízí programy přizpůsobené všem druhům materiálů. Dosáhnete skvělých výsledků, pečujete o oblečení a chráníte ho před poškozením.

BEZPEČNÉ SUŠENÍ PŘI NÍZKÝCH TEPLOTÁCH
Sušičky AEG s technologií SensiDry® suší při nízkých teplotách a využívají precizní senzory na monitorování cyklu sušení. Oděvy tak nebudou nikdy vystavené zbytečnému teplu a déle si zachovají strukturu, kterou měly jako úplně nové. Nízká teplota navíc pomáhá šetřit energii.

KAŽDÝ DEN ŠETŘÍ VÁŠ ČAS A ENERGII
Naše sušičky jsou vybaveny technologií ProSense®, která používá pokročilé snímače vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení a spotřeby energie u jakékoliv velikosti náplně - ať se jedná o denní nebo týdenní náplň prádla. Šetří tak čas a energii, zatímco šetrně chrání oděvy, které milujete a nosíte každý den.

BEZPROBLÉMOVÝ, ÚČINNÝ FILTR
Pouze sušičky AEG jsou vybaveny filtračním systémem ÖKOFlow, extrémně účinným filtrem, který je snadno na dosah a dobře se čistí. Běžné sušičky mají několik filtrů. Pokud je nevyčistíte všechny, spotřeba energie se zvýší. Díky jedinému filtru spotřebiče AEG usuší každou náplň bez námahy a udrží si účinnost a energetickou úspornost.

KRATŠÍ SUŠICÍ PROGRAMY, LEPŠÍ PÉČE
Díky designu s vylepšeným tokem vzduchu suší sušičky AEG rychleji a účinněji než běžné sušičky s tepelným čerpadlem. Vaše oblečení tak získá lepší péči i přes kratší sušicí programy.

Prodloužená 5 letá záruka na kompletní spotřebič a 10 letá na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor, více informací ZDE

Klíčové specifikace

Způsob sušení: Tepelné čerpadlo
Kapacita sušičky (kg): 8.0
Třída energetické účinnosti: A++
Odhadovaná roční spotřeba (kWh): 235
Ovládání: středně velký LCD
Reverzní otáčení bubnu: Ano
Materiál bubnu: Stainless steel Protex
Maximální náplň: 8.0 kg
Technologie tepelného čerpadla dosahuje nebývalé energetické účinnosti - až o 40% úspory energie navíc
Panel s textem: Czech .
Senzor sušičky: senzor snímá, kdy jsou šaty usušené na stanovené úrovni
Senzorem upravovaný čas sušení. Nazákladě vyhodnocení vlhkosti může být prodloužen.
Programy pro bavlnu: suché do skříně plus , extra suché , připraveno k žehlení
Programy pro syntetiku: suché do skříně , extra suché , připraveno k žehlení
Spotřeba energie (program sušení bavlny k uložení): jen 1.67 ( 1.99 ) kWh po sušení s odstředěním s 1400 (1000) ot./min.
Zpětný chod bubnu uvolní šaty a zabraňuje zamotání a pomačkání
Typ displeje: středně velký LCD
Možnost nastavení odloženého startu
Indikátory fáze sušení pro: funkce proti pomačkání - konec, zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení
Další indikátory: kondenzace, zanesený filtr, nádrž
Kapacita a uložení kondenzační nádrže: 5.28 l, v panelu vlevo
Model : T8DBE48SC
Kapacita sušičky (kg) : 8.0
Barva : Bílá
Způsob sušení : Tepelné čerpadlo
Vnitřní osvětlení : LED
Funkce proti pomačkání prádla : ano, standardní 90 minut
Funkce : programy sušení
Indikátory fáze sušení : funkce proti pomačkání - konec,
zchlazování, suché do skříně, sušení, extra suché, žehlení

Další indikátory : kondenzace, zanesený filtr, nádrž
Funkce : Anti-crease, zpožděný start, Dry Mode, stupeň usušení, zap./vyp., Refresh, start/pauza, Time dry
Systém motoru : Invertor motor
Energie : Energy supply
Třída energetické účinnosti : A++
Odhadovaná roční spotřeba (kWh) : 235
Spotřeba energie ve stavu vypnuto (W) : 0.13
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (W) : 0.13
Hlučnost při sušení dB(A) : 66
Rozměry a instalace : Rozměry
Výška (mm) : 850
Šířka (mm) : 600
Hloubka (mm) : 665
Čistá hmotnost (kg) : 48.96
Šířka balení (mm) : 640
Výška balení (mm) : 900
Hloubka balení (mm) : 710
Barva : Bílá

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).