AEG IAE64431FB

indukční varná deska • 4 varné zóny • varná plocha MaxiSense • funkce PowerBoost • indikace zbytkového tepla • snímač ProFry • Direct Control • dotykové ovládání • časovač Eco • časové funkce • automatické rozpoznání hrnce • dětská pojistka • akustický signál • propojení s odsavačem Hob2Hood
Zobrazit více
katalogové číslo: IAE64431FB
záruka:2 roky
výrobce:AEG
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Rozhodli jste se pro indukční varnou desku? Udělali jste dobře, přinese vám energetickou úsporu a umožní vařit rychle. Vybavte svou domácnosti indukční varnou deskou AEG Mastery SenseFry IAE64431FB v černém provedení se zkosenou hranou. Tento vestavný spotřebič je velmi bezpečný a díky modernímu designu skvěle doplní vaši kuchyňskou linku. Provedení vestavné varné desky vyžaduje prostor pro instalaci v rozměrech 59 × 4,4 × 52 cm.

Připravovat lahodná jídla vám umožní na 4 indukčních varných zónách, které mají tu výhodu, že samy dokážou detekovat hrnec nebo pánev. Dvě levé zóny mají průměr 21 cm a pravé zóny disponují průměry 14,5 cm a 18 cm. Varné zóny jsou vybaveny funkcí zvýšení výkonu PowerBoost, díky které se rychle zahřejí. O bezpečnost vaši i vašich blízkých před popálením se starají indikátory zbytkového tepla. Tato 3stupňová kontrola signalizuje vysokou teplotu každé varné plochy pro dotek.

Varná deska nezapomíná ani na bezpečnost vaši a vašich nejbližších. Proto je vybavena dětskou pojistkou, bránící náhodnému zapnutí spotřebiče dětmi. Využít můžete funkci Eco časovače, se kterým lze vařit efektivně a umožňuje využít zbytkové teplo při vaření. Praktický je také přičítací časoměr CountUp, který je k dispozici.

Indukční deska je vybavena varnou plochou MaxiSense, která umožňuje, aby se varné zóny automaticky přizpůsobily velikosti a tvaru hrnce nebo pánve vložené na plochu. Výhodou je rovnoměrná příprava jídla, ať už je nádoba umístěna jakkoliv.

Pomocí pokročilého snímače ProFry můžete servírovat pokrmy konzistentně smažené. Varná deska pomocí několika přednastavených stupňů smažení ovládá a reguluje povrch, aby měl rovnoměrnou teplotu. Pokrm tak připravíte dle svých chutí – nepropečený, středně propečený nebo dobře propečený.

Jednoduché dotykové ovládání, umístěné v přední střední části, umožňuje přímou regulaci ohřevu a tím také rychlé nastavení optimální teploty. Stačí vybrat požadovaný stupeň a posunem vybrat. Ukazatele jsou vybaveny podsvícením. Máte tak naprostou kontrolu nad přípravou pokrmů.

Vroucí voda během chvíle není problém s funkcí PowerBoost. S maximálním výkonem dosáhnete bodu varu za pouhých 90 sekund.

Varná deska umožňuje propojením s odsavačem díky funkci Hob2Hood, která jej dokáže bezdrátově spustit. Zároveň automaticky nastaví rychlost ventilátoru podle množství výparů nad varnou deskou. Nyní tak můžete vařit nejenom chutně, ale také chytře.

Technické parametry
Připojení: 400 V
Celkový příkon: 7.35 kW
Šířka: 59 cm
Barva: černá
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD: Ano
Připojovací kabel součástí balení: Ano
Hob2Hood: Ano
Dětská pojistka: Ano
Časovač/minutka: ano
Signalizace zbytkového tepla: Ano
Booster: Ano
Typ varné desky: Indukce
Počet varných zón: 4
Umístění ovládání: vpředu
Ovládání: dotykové
Provedení hrany: zkosený okraj
Provedení desky: sklokeramika

Rozměry výrobku
Šířka výrobku: 59.0 cm
Výška výrobku: 4.4 cm
Hloubka výrobku: 52.0 cm
Hmotnost výrobku: 10.9 kg

Rozměry balení
Šířka výrobku: 81.8 cm
Výška výrobku: 11.8 cm
Hloubka výrobku: 60.0 cm
Hmotnost výrobku: 12.0 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).