AEG FSB53627P

Plně integrovaná myčka nádobí AEG Mastery FSB53627P je zařazena do energetické třídy D. Její kapacita pro mytí je 13 sad nádobí. Satelitní mycí rameno SatelliteClean má lepší pokrytí pro dokonalé umytí. Technologie Airdrie využívá přirozené proudění vzduchu pro ukončení sušení. Myčka AEG Mastery FSB53627P nabízí 7 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hod. Ovládací panel QuickSelect je umístěn shora. O stavu mycího cyklu vás informuje světelný paprsek. Je vybavena i množstvím dalších funkcí: indikátor nedostatky leštidla a soli, XtraPower, Glasscare a Machine Care. Vnitřní výbavu tvoří: výškově nastavitelný horní koš: skládací držáky, skládací police na šálky a plastové madlo. Dolní koš má 2 rozložitelné talířové poličky a plastové madlo.
Zobrazit více
katalogové číslo: FSB53627P
záruka:2 roky
výrobce:AEG
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Myčka nádobí s technologií AirDry
Plně integrovaná myčka nádobí AEG Mastery FSB53627P na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 13 jídelních souprav nádobí. Svěřte své nádobí myčce AEG, která ho dokonale umyje a postará se, aby vypadalo stále jako nové. Myčka umyje téměř vše od nejobjemnějších hrnců až po křehké sklo s nízkou spotřebou energie a při nízké hlučnosti. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na nádobí. Oceníte i odložený start o 1 - 24 hodin. Je zařazena do energetické třídy D.

Programy a funkce
Pomocí funkce MY TIME si můžete zvolit z několika mycích programů v rozmezí 30 minut až 4 hodin. Myčka nabízí 7 mycích programů:

Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut, který je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
60 minut - je program pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
Auto Sense - tento program automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.
Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
Glasscare - se stará o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty a teplotu u zvoleného programu snižuje na 45 °C. Tím chrání sklo před poškozením.
Rychlé ovládání programů pomocí funkce QuickSelect
Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Dokonalý přehled o průběhu programu
Optická signalizace průběhu programu promítá světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Sušení AirDry
Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, pootevře dvířka cca o 10 cm a nechá nádobí samovolně dosušit. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě ECO.

Satelitní sprchovací rameno
Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky a plastová rukojeť. Výbava dolního koše sestává ze 2 sklopných držáků na talíře a plastové rukojeti.

Další vlastnosti
Značka:    Aeg
Model:    FSB53627P
Délka hadice:    1,5 m
Délka odtokové hadice:    1,5 m
Fyzické vlastnosti a barva
Šířka:    59,6 cm
Výška:    81,8 cm
Hloubka:    55 cm
Hmotnost:    39 Kg
Display/Grafika
Typ displeje:    LED
Hlučnost
Maximální hlučnost:    44 db
Konektivita
Délka kabelu:    1,5 m
Spotřeba vody na cyklus:    9,9 L
Funkce
Dětská pojistka:    Ne
Počet programů:    7
Odložený start:    Ano
Doba cyklu:    60 min.
AquaStop funkce:    Ano
Počet souprav nádobí:    13
AquaSensor funkce:    Ano
Indikace zbývajícího času:    Ano

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).