AEG FEE63716PM

vestavná myčka nádobí • energetická třída D • hlučnost 44 dB • 8 programů, 4 teploty • kapacita 15 sad nádobí • invertorový motor • 2 úložné koše • systém ProWater • odložený start 24 hod • technologie AirDry • funkce AquaControl • program SprayZone • množstevní automatika Fuzzy Logic • vodní senzor • nastavitelné nožičky • hmotnost 43,6 kg
Zobrazit více
katalogové číslo: FEE63716PM
záruka:2 roky
výrobce:AEG
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

AEG Mastery FEE63716PM
Nemusíte se trápit mytím nádobí, raději se věnujte něčemu více zábavnějšímu a tuto činnost svěřte nerezové myčce nádobí AEG Mastery FEE63716PM o šířce 60 cm. Tento vestavný spotřebič, vhodný pro instalaci ve výšce, nádobí dokonale umyje a navíc uspoří finance díky energetické třídě D, do které je zařazený. Díky úspornému a odolnému invertorovému motoru dosahuje dlouhé životnosti a tichého chodu s úrovní hluku 44 dB. S takovýmto úsporným motorem dosahuje myčka při obvyklém programu Eco 50 spotřebu energie 86 kWh/100 cyklů.

Vyberte z automatických programů
Myčka nádobí dokáže pojmout dokonce 15 jídelních souprav. Nádobí můžete naskládat do výškově nastavitelného horního koše, který je vybaven skládacími držáky a poličkami pro hrnky a skleničky. Objemné kusy nádobí a talíře pojme spodní koš. Následně stačí zvolit jeden z 8 programů a 4 teplot, které jsou k dispozici. Například mycí program pro silně znečištěné nádobí Intenzivní 70 °C, rychlý 30minutový program 60 °C, obvyklý Eco program, Extra tichý nebo speciální program pro šetrné mytí skleněného nádobí 45 °C. Spuštění programu lze odložit o 1-24 hodin díky funkci odložený start.

Jedná se o vestavný spotřebič, čelní dvířka nejsou součástí dodávky.

Program ProZone
Ušpinili jste mnoho nádobí různého druhu a potřebovali byste využít kombinaci programů? Systém ProZone můžete v rámci jednoho mycího cyklu využít k rozdílnému nastavení mytí pro nádobí umístěné zvlášť v horním a spodním koši.

Program SprayZone
Využijte speciální samostatné zóny SprayZone, určené pro nádobí s velmi odolnými nečistotami. Bez nutnosti přemytí a namáčení v této zóně probíhá intenzivní mytí, které odstraní nečistoty, ulpívající na nádobí a zanechá jej dokonale čisté po každém programu.

Technologie sušení AirDry
Technologie přirozeného sušení AirDry nedopustí zaschlé kapky na nádobí. Maximalizací sušícího výkonu a minimalizací spotřeby energie usuší nádobí až třikrát lépe. Před koncem programu jsou dvířka myčky pootevřena o 10 cm, aby dovnitř mohl přirozeně proudit vzduch, který proces sušení dokončí.

Ovládací panel
K nastavování programů slouží viditelný ovládací panel s displejem v horní části spotřebiče. Displej umožňuje zobrazit potřebné informace – zpožděný start, zbývající čas do ukončení programu, servisní kód apod.

Ostřikovací satelitní rameno
Skvěle čisté nádobí bez skvrn je realita, které dosáhnete se systémem přídavného ostřikovacího satelitního ramene. Rotující rameno má mnohem lepší pokrytí než u běžných myček a důkladně tak vyčistí každý kousek nádobí. Voda dosáhne všude a i objemnější nebo těsně u sebe naskládané nádobí bude dobře umyto.

Konstrukce
Typ    vestavba
Konstrukce vestavné myčky    přední panel
Spotřeba
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů    86 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus    11 l
Energetická třída 2021    D
Programy/funkce
Funkce myčky    indikace soli, indikace leštidla, displej, ukazatel zbytkového času
Počet programů    8
Odložený start    Ano
Speciální programy    SprayZone, ProZone
Příborová zásuvka    Ne
AquaStop    Ano
ComfortLift    Ne
Počet sad nádobí
Kapacita myčky    15 souprav
Mytí/sušení
Doba trvání eko-programu    3:55 hod.
Počet teplot    4
Počet ostřikovacích ramen    3
Distribuce
Distribuce    oficiální ČR
Nezařazeno
Hlučnost při mytí    44 dB
Třída hlučnosti    B
Displej    Ano
Šířka myčky    60 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD    Ne
Značka kvality dTest    Ne
Automatické otevírání dveří    Ano
Promítání času na podlahu    Ne
Paprsek na podlahu    Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení    Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku    59,6 cm
Výška výrobku    81,8 cm
Hloubka výrobku    59,6 cm
Hmotnost výrobku    43,57 kg
Rozměry balení
Šířka balení    63,5 cm
Výška balení    87 cm
Hloubka balení    68 cm
Hmotnost balení    45 kg

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).