Doprava zdarma
Doprava zdarma

AEG AHB 72221 LW

Truhlicový mrazák AEG AHB71821LW v klasickém bílém provedení, poskytuje dostatečně velký prostor pro množství potravin, které potřebuje zmrazit, Její celkový využitelný objem je 184 litrů, což je zárukou dostatečného místa. Energeticky přitom patří do úsporné třídy A ++, spotřeba elektrické energie se vyšplhá 168 kWh. Během 24 hodin zvládne mrazák AEG AHB71821LW zamrazit až 23 kg potravin. V případě výpadku elektrického proudu přitom spotřebič udrží potraviny zmražené 46hodín. Na zvýšenou teplotu v mrazničce vás upozorní optický i akustický signál. K praktickým vlastnostem se také řadí silné LED osvětlení interiéru a nízká hlučnost 42 dB.
Zobrazit více
katalogové číslo: AHB72221LW
záruka:2 roky
výrobce:AEG
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Klíčové vlastnosti AEG AHB72221LW
Technologie LowFrost pro snadné odmrazování
Kondenzátor HighEfficiency
Funkce Frostmatic – rychlé zmrazení potravin
Snadné otevírání
Truhlicový mrazák AEG AHB72221LW
Konec zbytečným energetickým ztrátám
Odmrazování už nebude s mrazničkou AEG AHB72221LW žádný problém. Mrazák totiž využívá technologii Low Frost, která pomůže co nejrychleji prostor odmrazit. V zadní části mrazáku je umístěn „vzduchový polštář", který spojuje malá trubička s vnitřním prostorem. Vzduch, který běžně proudí ven z mrazáku, je tímto zadržován ve „vzduchovém polštáři" a vrací se zpět do mrazáku. Spotřebič můžete navíc díky odolnému ocelovému dnu a modernímu kondenzátoru HighEfficiency ponechat i na vlhkých a studených místech a být si jisti bezproblémovým výkonem.

Truhlicový mrazák AEG AHB72221LW technologie LowFrost
AEG AHB72221LW chrání potraviny
Pro rychlé zmrazení potravin využijte funkci Frostmatic. Díky této časově nastavitelné funkci klesne teplota mrazničky mnohem rychleji. Takto efektivní zmrazování se zastaví ve chvíli, kdy se vytvoří dostatečná rezerva chladu a funkce Frostmatic automaticky přepne na normální provoz. Zmrazování je tak rychlé a spotřebuje méně energie. Při vkládání potravin jistě oceníte snadné otevírání spotřebiče. To dovoluje speciální ventil, který brání vzniku podtlaku uvnitř.

Truhlicový mrazák AEG AHB72221LW funkce Frostmatic
Věděli jste, že…
V historii se potraviny zchlazovaly skutečným ledem. Ještě v 18. století se používala izolovaná skříň s ledem, který postupně tál a ochlazoval okolní prostředí. První stroj na výrobu ledu zkonstruoval Skot James Harrison. Tehdejší stroj byl však příliš rozměrný a poháněný ručně.


Vlastnosti
Technologie Low Frost
Funkce Frostmatic
Kondenzátor HighEfficiency – skvělý výkon i ve vlhkých podmínkách
Zvukové a vizuální upozornění při vysoké teplotě
Vyrovnávací ventil podtlaku uvnitř mrazáku pro snadné otevírání
Kontrolní panel se třemi světelnými indikátory
Vnitřní osvětlení
Uzamykatelné víko
Skrytý štítový kondenzátor – úspora místa
Odtokový systém pro odmrazování
Elektronické ovládání
Vnitřní výbava
2 košíky
Technické parametry
Energetická třída A++
Spotřeba el. energie 0,81 kWh
Akumulační doba 48 h
Třída mrazení ****
Užitný objem 216 l
Hlučnost 46 dB
Výška 86,8 cm
Šířka 106,1 cm
Hloubka 66,8 cm

TypPultový
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).